LG FH4G1BCSK6 Çamaşır Makinesi

LG FH4G1BCSK6 Çamaşır Makinesi

Başlıca Özellikler

  • TWINWash™
  • TrueSteam™
  • TurboWash™
  • 6 Motion DD
  • Inverter Direct Drive
  • LG TwinWash Mini (alt makina) ayrı olarak satılmaktdır

Ayrı Yıkama

Tam da ihtiyacınız olanı yapan çamaşır makinesi. Makinenin üst kısmındaki önden yüklemeli bölmede her zamanki çamaşırlarınızı yıkayın veya hassas çamaşırları ya da acil yıkanması gereken çamaşırları üstten yüklemeli ayrı alt bölmede yıkayın.

Alerjenler %99,9 Azaltıldı

TrueSteam™ teknolojisi Allergy Care, Steam Refresh ve Steam Softener™ özelliklerini sunar. Sağlıklı ve alerjen içermeyen bir çevre ile yaşam kalitenizi artırın.

TurboWash™

TurboWash’un hızlı ıslatan su püskürtme ve filtreleme hareketinin bir araya gelmesi, daha güçlü bir çamaşır yıkama performansıyla çamaşır yıkama süresinin 49 dakikaya kadar kısaltılabileceği anlamına gelir.

Kumaşlar için En Uygun Yıkama

Bir yıkama programı seçtiğinizde, 6 Motion Direct Drive teknolojisi makinenin tamburunu birçok yönde döndürerek giysiler için ultra temizlik sağlarken ve kumaşlara gereken özeni gösterir.

Daha Az Titreşim, Daha Az Gürültü

Bir değil, iki yüksek verimli Inverter Direct Drive motor gürültüsüz bir şekilde çamaşır yıkama performansını artırır. Inverter DD teknolojisi daha az hareketli parçaya sahip olduğundan, daha az titreşim ve daha yüksek dayanıklılık sunar. Üstelik, daha az enerji harcadığı için elektrik tüketimini azaltır.

Parça Ekle

Unuttuğunuz çamaşırları, yıkama programı başladıktan sonra bile ekleme yapabilirsiniz. LG TWINWash™ teknolojisinde, yıkama esnasında unuttuğunuz bir parçayı eklemeniz için kapağı açmanıza izin veren bir “Add Item” (Parça Ekle) düğmesi bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir