Hotpoint Ariston RSG 825 DX TK

Hotpoint Ariston RSG 825 DX TK

 

Ekonomik Programlar

Ekonomik programlar sayesinde (Eko Pamuklu, Eko Sentetik, Eko Hızlı 30′) çamaşırlarınız düşük sıcaklıkta tertemiz olur. Ekonomik programlar tambur hareketinin optimum şekilde ayarlanmasıyla fonksiyon sergiler. Bu programlar sayesinde yıkama kalitesi artar ve % 50’nin üzerinde enerji tasarrufu sağlanır.

Ecotech

Ecotech sembolü, en yüksek enerji verimliliğine sahip ürünlerde bulunur. Ecotech özelliğine sahip çamaşır makineleri yüksek verimlilik, daha az tüketim ve mükemmel performans imkanı sunar.

 

Anti-Stain

Leke çıkarmada bir ilk! Yeni Leke Çıkarma Teknolojisi bütün inatçı ve zorlu lekeleri yok eder. Bu inovatif teknoloji sayesinde tambur hareketleri ve su ısısı sadece tek bir tuşa basılarak ayarlanabilir. Böylece kumaşlara zarar vermeden çamaşırlardaki en zorlu lekeler bile çıkarılır. İlk olarak, zorlu lekeler 40 derecede yıkama yapılarak çıkarılır sonrasında ise su ısısı 43 derecede sabit tutulur. Bu şekilde çamaşırlarda sıkça rastlanan 20 en inatçı ve zorlu lekeler yok edilir.

 

Anti-Alerji

Anti-alerji programı, kıyafetlere zarar vermeden derinlemesine temizler ve cildi tahriş eden alerjenleri neredeyse tamamen yok eder. Bu programda lekeler ve alerjenler, iki farklı aşamayla ortadan kaldırılır. İlk önce, program başladığı anda su ısınır; bir sonraki aşamada ise su sıcaklığı 60° derecede muhafaza edilir. Hotpoint çamaşır makineleri ev tozu akarı, polen, bakteri ve mantarların neden olduğu alerjik hastalıkları azaltmak için etkili bir çözüm sunar. Alerjenleri %99,99 oranında azalttığı için İngiliz Alerji Derneği tarafından da onaylanmıştır.

 

Performans
Enerji verimlilik sınıfı :A+++
Kurutma verim sınıfı :B
Maksimum sıkma hızı (rpm) :1200.0
Yıllık su tüketimi (lt) :11220.0
Ses seviyesi (dBA) :54
Yükleme şekli
Yükleme şekli :Önden yüklemeli
Yıkama Programları
Program sayısı :16.0
Antistain Power 20°
Eco Rain
Antistain Turbo 45’
Woolmark Green
Yünlüler için özel program
Yorgan Programı
Havlu ve Nevresim Programı
Bebek Programı
Anti-Alerji Yoğun
Ekstra Narin Programları
Narin
Siyahlar
Seçenekler
Sıkma hızı ayarı
Durdur Aç/Kapa
Çocuk kilidi
Temel Özellikler
Direct Injection
Digital Motion Technology
Teknik Özellikler
Yıkama kapasitesi (kg) :8.0
Tambur hacmi (lt) :62
Gösterge :Dijital
Renk :Beyaz
Antimicrobial Seal
Kapı açılış açısı
Ölçüler
Ağırlık (Kg) :74.0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir