Hotpoint Ariston FMF 923K TK Çamaşır Makinesi

ÇAMAŞIR MAKİNESİWoolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care

Woolmark Platinum Care, üzerinde “yalnızca elde yıkayın” etiketi bulunan giysileri bile çamaşır makinesinde yıkamanıza imkan veren yüksek standartlara sahip markalara Woolmark firması tarafından verilen bir sertifikadır. Woolmark onayını taşıyan benzersiz Woolmark Platinum Care programı sayesinde giysilerinizin dokusu bozulmaz ve 20 kez yıkandıktan sonra bile yumuşacık kalır.

ÇAMAŞIR MAKİNESİEcotech
Ecotech

Ecotech sembolü, en yüksek enerji verimliliğine sahip ürünlerde bulunur. Ecotech özelliğine sahip çamaşır makineleri yüksek verimlilik, daha az tüketim ve mükemmel performans imkanı sunar.

ÇAMAŞIR MAKİNESİAnti-Alerji
Anti-Alerji

Anti-alerji programı, kıyafetlere zarar vermeden derinlemesine temizler ve cildi tahriş eden alerjenleri neredeyse tamamen yok eder. Bu programda lekeler ve alerjenler, iki farklı aşamayla ortadan kaldırılır. İlk önce, program başladığı anda su ısınır; bir sonraki aşamada ise su sıcaklığı 60° derecede muhafaza edilir. Hotpoint çamaşır makineleri ev tozu akarı, polen, bakteri ve mantarların neden olduğu alerjik hastalıkları azaltmak için etkili bir çözüm sunar. Alerjenleri %99,99 oranında azalttığı için İngiliz Alerji Derneği tarafından da onaylanmıştır.

ÇAMAŞIR MAKİNESİAnti-Stain
Anti-Stain

Leke çıkarmada bir ilk! Yeni Leke Çıkarma Teknolojisi bütün inatçı ve zorlu lekeleri yok eder. Bu inovatif teknoloji sayesinde tambur hareketleri ve su ısısı sadece tek bir tuşa basılarak ayarlanabilir. Böylece kumaşlara zarar vermeden çamaşırlardaki en zorlu lekeler bile çıkarılır. İlk olarak, zorlu lekeler 40 derecede yıkama yapılarak çıkarılır sonrasında ise su ısısı 43 derecede sabit tutulur. Bu şekilde çamaşırlarda sıkça rastlanan 20 en inatçı ve zorlu lekeler yok edilir.

Performans
Enerji verimlilik sınıfı : A+++
Kurutma verim sınıfı : B
Maksimum sıkma hızı (rpm) : 1200.0
Yıllık su tüketimi (lt) : 12254.0
Ses seviyesi (dBA) : 54
Yükleme şekli
Yükleme şekli : Önden yüklemeli
Yıkama Programları
Program sayısı : 16.0
Woolmark Platinum Care
Yünlüler için özel program
Seçenekler
Sıkma hızı ayarı
Durdur Aç/Kapa
Çocuk kilidi
Temel Özellikler
Eco Tech
Teknik Özellikler
Yıkama kapasitesi (kg) : 9.0
Tambur hacmi (lt) : 62
Gösterge : Dijital
Renk : Black
Kapı açılış açısı
Ölçüler
Ağırlık (Kg) : 74.0
A+++

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir