Bosch HomeProfessional Çamaşır Makinesi

Bosch HomeProfessional Çamaşır Makinesi

  • i-DOS™: Mükemmel yıkama sonuçları için tam otomatik hassasiyette likid deterjan dozaj sistemi.
  • Home Connect: Uzaktan bağlanılabilme özelliği ile hayatı kolaylaştıran ev aletleri
  • Leke çıkarma: 16 türde farklı lekeyi algılar ve çıkarır.
ICON_WOOLHANDWASHPROGRAMICON_VARIOPERFECTICON_WAVEDRUMICON_WOOLHANDWASHPROGRAM

Güvenilir leke çıkarma için AntiStain.

AntiStain Sistemi, çikolatadan çimene kadar en inatçı 16 farklı lekeyi kolaylıkla çıkarır. Çamaşır makinesi sıcaklığı, tambur hareketini ve suda bekletme süresini seçilen program başlatılmadan önce ilgili lekeye göre otomatik olarak ayarlar.

 

Quick 15’/30’: Hız düğmesine basılarak yıkama süresi 30’dan 15 dakikaya kadar düşürülebilir.

Quick 15‘ 2 kg hafif kirli çamaşırı 15 dakikalık rekor bir sürede yıkamanızı sağlar.

 

i-DOS akıllı dozaj sistemi: En verimli su kullanımı için deterjan miktarını milimetrelik bir hassasiyetle ayarlayın.

Deterjan tasarrufu yaparak su tasarrufu sağlayın: Akıllı dozaj sistemi i-DOS benzersiz teknolojisi sayesinde deterjan dozunu milimetrik olarak ayarlar. Özel sensörler, yük miktarını, tekstil cinsini ve suyun sertlik derecesini tespit eder, böylece çamaşırlarınızın en uygun miktarda deterjan ile yıkanmasını sağlar Böylece i-DOS çamaşır makineleri, yılda 7.062 litreye kadar* su tasarrufu yapabilir.(*Ortalama 220 yıkama / yıl muhtemel tasarruf. Kaynak: WFK, Uygulamalı Araştırma Enstitüsü, araştırma raporu WL 5132/10. Bağımsız sonuçlar değişkenlik arz edebilir.)

 

VarioPerfect: Daha hızlı veya verimli yıkama.

VarioPerfect programı, tüm kumaş türleri ve çamaşır miktarı için en iyi yıkama sonuçlarını sağlar. VarioPerfect’te, SpeedPerfect veya EcoPerfect fonksiyonlarını kullanarak çoğu programı daha hızlı veya daha verimli olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede yıkama süresini %65’e veya kullanılan enerjiyi %50’ye varan oranlarda azaltır.

 

Çamaşırlarınızdan haberdar olun.

Home Connect fonksiyonu bulunan yeni çamaşır makinelerini, mobil cihazınızdan uzaktan kolayca kontrol edebilirisniz.Böylece mevcut yıkama programının durumunun yanı sıra diğer yararlı bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Unutulan çamaşırlar canınızı sıkmasın.

“Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama programını durdurup, makinenin kapağını açarak ilave çamaşırları makineye yerleştirebilir ve yıkamaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir