Keysmart

BİM KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir

KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir

Her evin en temel ihtiyaçlar listesinde neredeyse ilk sıraya oturacak olan çamaşır makinelerine özellik ve fiyat bakımından iyi bir alternatifte BİM mağazalarından 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda geliyor. Kalabalık ailelerin işine çok yarayacak bir ürün olan KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürünü hakkında tüm merak edilenler alt kısımda yer almaktadır.

A+++ Enerji Tasarruf Sınıfı

Tam olarak 8 kg ağırlık kapasitesine sahip olan bu maharetli çamaşır makinesi bu denli büyük çaplı çamaşır yıkama işlemlerini gerçekleştirmesine karşın A+++ Enerji tasarruf sınıfındadır. Bu sayede daha çok çamaşırı daha az enerji ile yıkayabilirsiniz.

8 KG Yıkama Kapasitesi

Geniş ailelerin ve özellikle çocukların sık sık üzerini kirletmesi neticesinde dağ gibi biriken kirli çamaşırları tek seferde yıkayabilmeniz için KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürünü 8 kg çamaşırı tek seferde yıkayabiliyor.

15 Yıkama Programı

Geniş ailelerin her bir ferdinin giymekte olduğu giysilerin kumaş türüne uygun olarak yıkanması için KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürününde tam 15 yıkama programı bulunmaktadır.

Zaman Geciktirme Özelliği

KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürünü ile yıkayacağınız çamaşırların ne zaman yıkanmaya başlamasını isterseniz o zaman başlamasını sağlayan Zaman Geciktirme Özelliği bulunmaktadır.

1000 Devir Güç

Bu denli fazla çamaşırı kısa sürede en iyi şekilde ve zorlanmadan yıkayabilmek için KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürününün motor gücü dakikada 1000 devir dönebilmesine imkan sağlamaktadır.

7 Gün İçinde Teslimat ve Montaj

KeySmart Çamaşır Makinesi 8 kg A+++ 1000 Devir ürününü 4 mayıs 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarından satın aldığınız takdirde ürün Arçelik Servisi tarafından 7 iş günü içerisinde evinize kadar getirilerek ücretsiz olarak montaj hizmeti sağlanabiliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı