8145 YK Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi – Video İnceleme

Arçelik ailesinden A enerji sınıfı 8145 YK Kurutmalı Çamaşır Makinesi 8 kg. yıkama ve 5 kg. kurutma kapasitesi ile siz rahat edin diye üstün özelliklerle donatıldı!

Yıka ve Giy Programı ile acil yıkamanız gereken kıyafetlerinizi hızlıca yıkayıp kurulayabilirsiniz.

Daha kolay ütülensin diye kıyafetlerinizi makineden çıkarmadan önce bekleyenlerdenseniz, 5 kg. çamaşırı otomatik olarak yıkayıp hemen ardından kurutma uygulayarak çamaşırlarınızın ütüye hazır hale getiren bu makine tam sizin için!

Makinenizdeki Apreleme Programı; giysileriniz ve masa örtüsü gibi sık kullanılan eşyalarınızın suya ve su bazlı lekelere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Su geçirmezlik ve su bazlı leke iticiliği kazandıran apreleme programı sayesinde hem ürünlerinizin kullanım ömrü uzayacak hem de olası lekeler sizin için sorun olmaktan çıkacak!

Makineniz, çamaşırların kuruluk seviyesini algılayan algoritması sayesinde size ekstra dolap-ütü ve zamanlı kurutma özellikleri sunarak, ihtiyaç duyduğunuz kurutma seviyesine göre işini yapar, hayatınızı kolaylaştırır. Bu programı kullanırken ütü seviyesini seçerseniz, çamaşırlarınız makineden kupkuru çıkmak yerine ütüye uygun daha nemli bir şekilde çıkacaktır.

Makinenizin fazla çalışması size çabuk eskiyeceğini düşündürebilir… Özel olarak geliştirilen Prosmart Inverter Motoru’muzda standart motorlardaki sürtünmeler olmadığından motor yıpranmaz.

Böylece hem enerji tasarrufu edilir hem de motorun ömrü uzar. Arçelik hayatımıza yenilikler katmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir